free bootstrap template
bootstrap website templates

SAYFA DETAY

İMPLANT

    Merhabalar. implant diş çağımızın belki en kurtarıcı,en fonksiyonel icatlarından biri.Fakat onun hakkındaki yanlış duyumlar toplumda bir çok insanın bu muhteşem icattan mahrum kalmasına neden oluyor. 

     İşinde  tecrübeli bir hekim ve uyumlu hasta kombinasyonu ihtiyacımız olan tek şey.Hem hekim hem de hasta hijyeni sorunsuz ve ağrısız bir sürecin en büyük şartı.  

     implantın en büyük avantajına gelecek olursak;varolan kemiği korumak(çünkü kullanılmayan ve boşta bırakılan herşey erimeye mahkum) ve boşluğu doldurmak pahasına köprü yapmak için sağlam dişlerin kesilmesini önlemek. 

      Maliyetine gelecek olursak;ağız içinde yaptırabileceğiniz bütün işlemlerden daha uzun ömürlü,hatta ağız hijyeninize dikkat eder ilerki dönemlerde ciddi kronik rahatsızlıklarınız olmaz ise(kemik erimesi,diyabet gibi)ömürlük bile diyebileceğimiz restorasyon gurubuna girmekte.Yerli veya ithal implant konusu da kafa karışıklığına neden olmakta.Tabii ki ithal özellikle avrupa menşeyli implantların geçmişi daha eski 140 yıllık implant markaları var.FAKAT; uluslararası standartlarda üretim yapan yerli marka implantlarımız da mevcut ve güvenle uygulamaktayız...Burada tercih hastanın.Yalnızca şundan emin olmanızı isterim ;yerli veya ithal yaptığımız implantların sertifikaları mevcut,siz de hekiminizden bunu talep edebilirsiniz.

      Tüm bu bilgilerin eşliğinde merak ettiğiniz veya çevreden duyup sizleri endişelendiren sorularınız olursa kliniğimize telefonla veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabiliirsiniz.herkese sağlıklı ve mutlu gülüşler dilerim.

Adres

Huzurevleri Mahallesi 77249 Sokak No:80 Yusuf Savas Apt Kat:1/1 Çukurova /ADANA

İletişim

Tel : +90 322 999 63 53 +90 532 773 07 83
E-Mail : bilgi@erdincklinik.com

© Copyright 2020 © Erdinç Klinik