free bootstrap template
bootstrap website templates

SAYFA DETAY

MASSETER BOTOX

   Merhabalar.Çağımızın hastalığı mı desem, yaşadığımız ve başedemediğimiz stresli hayatın yanetkisi mi desem bilemedim ama hemen herkesin muzdarip olduğu bir rahatsızlık diş sıkma ve/veya gıcırdatma. Neyse ki çözümü mevcut ve basit. Eskiden sadece gece plağı ile çözmeye çalışırdık, geçmez ise kas gevşetici hatta bazen antidepresanlara bile başvurduğumuz olurdu. Botoksun artık bu konuda etkili olduğu kanıtlandıktan sonra hem bizim hem hastalarımızın işi kolaylaştı. 4 ayda bir yaptıracağınız botox sayesinde hem ağrılardan hem de yüzde oluşan kare görüntüden kurtulup daha estetik bir görüntüye kavuşmanız mümkün.

   Son zamanlarda özellikle fibromiyalji hastalarında çok rastladığımız çene kaslarının kasılması zincirleme boyun ve sırt ağrılarının, gerilim tipi baş ağrılarının tetikleyicisi durumunda olabiliyor.

   Siz de sabahları eklem veye çene kası ağrısıyla uyanıyorsanız, diş etlerinizde nedensiz diş eti çekilmeleri varsa, genç olmanıza rağmen dişlerinizde aşınmalar başladıysa ; gece derin uykuda dişerinizi sıkıyor olabilirsiniz.

   Daha ağrısız ve daha estetik bir yüz için bu yöntemi mutlaka deneyin.Herkese sağlıklı ve mutlu gülüşler diliyorum...

  

Adres

Huzurevleri Mahallesi 77249 Sokak No:80 Yusuf Savas Apt Kat:1/1 Çukurova /ADANA

İletişim

Tel : +90 322 999 63 53 +90 532 773 07 83
E-Mail : bilgi@erdincklinik.com

© Copyright 2020 © Erdinç Klinik